Je osobní rozvoj pro mě?

Osobní rozvoj

Tím, že jsi otevřel tento článek, jsi dokázal, že ano. Chápeš totiž jednu zásadní informaci:

Učení nekončí ve škole.

Jak si celoživotní učení zamilovat?

Možná ti škola učení znechutila… To slýchám bohužel často na to, abych s tím nic nedělal. Ty naštěstí nemusíš zoufat. Snad se nám povede ukázat ti cestu, jak si celoživotní učení zamilovat.

Schopnost učit se novým věcem

 Zapomeň na učení jako přípravu na zkoušku nebo test. To je jen nepříjemný důsledek toho, že někteří dospěláci zapomněli, co je v životě důležité.

Pravé učení tě doprovází v každé chvíli. Vše, co slyšíš, co cítíš, co vidíš, co vnímáš… Učíš se neustále, někdy vědomě, jindy to jde samo od sebe. Je jen na tobě, čemu se chceš věnovat.

Srdce v textovém poli

Spokojenost v životě

Osobní rozvoj jako celoživotní cesta

Zkus si představit osobní rozvoj jako celoživotní cestu, která ti pomáhá žít spokojeně a šťastně. Osobní rozvoj trénuje naší pozornost. Schopnost ovládání pozornosti je klíčem k životu, na který nemusíš čekat. K životu, který si můžeš začít tvořit tady a teď.

Dovednost myslet

Našim cenným nástrojem je schopnost myslet. Vlastnost, díky které si můžeme představit příjemnou budoucnost. Přesně ji popsat, prožít a rozhodnout se, co pro ní můžeme právě teď udělat.

Máš v rukou obrovský dar. Objev svůj potenciál. Dobře se rozhodni při výběru školy a budoucího povolání. Nedovol nikomu ti tuto možnost odepřít. Držíš život ve vlastních rukách.

Šťastný smajlík

Náš klub

Kroužek osobního rozvoje

Zajímá tě osobní rozvoj, výběr školy, příprava na budoucnost? Chceš naplno využít svůj potenciál?

Jsi z Českých Budějovic nebo blízkého okolí? Přihlaš se do klubu!

https://www.probud.cz/blog/nasklub/